Nemožnost zhubnout, nevůle a častá odpolední únava. Příčina může být i jiná

7. března 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Na váze zase o něco větší číslo. Ze dne na den to není tak hrozné, ale s odstupem 3 let je to viditelná změna. K tomu častá nepřirozená únava či náhlé alergie. Co půl roku nachlazení. Většina z nás zalehne a vše připíše nadcházející nemoci. Antibiotika zaberou, nemoc odezní, ale nadváha zůstává. Většina lidí se tak léčí, ani neví na co. Vypadáme hůř a hůř a plíživě se tak připravujeme o své zdraví.
Přemnožení parazité nás nutí přijímat vyšší dávky potravy, aniž si to uvědomujeme

Přemnožení parazité nás nutí přijímat vyšší dávky potravy, aniž si to uvědomujeme

Navíc opět pokašláváme, není nám celkově dobře, další 2-3 měsíce nemáme žádnou náladu, nic se nám nechce. Natož sportovat. Vědci nedávno zveřejnili studii o tom, jak parazité mění naši psychiku. Není divu, že se nám nechce. Není v zájmu parazitů, aby hladověli nebo vymírali. Přibrat půl kila navíc během 3 měsíců je ok, ale v součtu za 5 let jde o 10 kilo. Současná Evropa se potýká s přemnoženými parazity u 4 lidí z pěti. Předkové se odčervovali pravidelně a mělo to svůj zásadní smysl.

Více
nyní na antiparazitikum.cz
Nová antibiotika? Vyhraná bitva jen prodlužuje válku

Nová antibiotika? Vyhraná bitva jen prodlužuje válku

Paraziti vegetují v těle hostitele tak, že ho nutí přijímat vyšší dávky stravy, než by sám potřeboval. Hubnutí není možné. Navíc hostitel, tedy člověk, je více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá obranyschopnost. Většina lidí tak problémy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a celostně to neřeší. Teprve po letech, když se podíváme do zrcadla nebo již užíváme další antibiotika vyvstane otázka: proč? Odnepaměti naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Wurm-Ex. Odčervení dnes vyhledává stále více lidí.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Nakažených denně přibývá, odčervení dnes vyhledává stále více lidí

Nakažených denně přibývá, odčervení dnes vyhledává stále více lidí

Denně je v ČR náhodně diagnostikováno několik nakažení člověka např. škrkavkou psí. Toxoplasmou od koček onemocní až 80 % obyvatel Německa. „Pokud si myslíte, že se to týká pouze majitelů mazlíčků, škaredě se pletete,“ uvádí Petr Pěnkava z vývojového centra přírodních doplňků řady Wurm-Ex (Wurm = Červ). Wurm-Ex je dnes jediným klinicky testovaným doplňkem stravy proti externím agentům na českém trhu. „Problémem Evropy není jen přehnaný kontakt s domácími mazlíčky, ale i nevydrhnutá kořenová zelenina a hotely, kde můžou být mazlíčci úplně kdekoliv. Normální rodina nemá ani tušení, kde se nakazila, a jak dlouho v sobě parazity hostí. V rodině vše rotuje,“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Nepropásněte omezenou akci a nepřekračujte dávkování!

Nepropásněte omezenou akci a nepřekračujte dávkování!

Přemnožení parazité stojí za mnoha vleklými zdravotními problémy. Především za vleklou únavou, postupnou nadváhou, za bolestmi a alergiemi. V lékárnách je nyní k dostání volně prodejný přírodní přípravek Wurm-Ex. Při zadání slova AKCE do formuláře objednávky lze do konce týdne přípravek získat v akci. „Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, avšak způsobuje nekontrolovatelný úbytek váhy. V žádném případě nepřekračujte doporučené dávkování, nejedná se o přípravek na hubnutí,“ varuje antiparazitikum.cz.

Využít akci
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků