Miroslav Donutil

Miroslav Donutil Herminapress

Miroslav Donutil se vrací ke své úspěšné talk show: V televizi už ale nebude

Je tomu již sedmnáct let, co se v prostorách Branického divadla uskutečnila první talkshow Na kus řeči s Miroslavem Donutilem (71). Jeden z nejpopulárnějších českých herců se nyní se svým pořadem vrací na místo svého zrodu - na prkna Branického divadla.

Talkshow Na kus řeči byla pořadem České televize, který byl vysílán v letech 2001 až 2005. "Nabídku k režírování talkshow Na kus řeči jsem dostal někdy v druhé polovině roku 2001. Jako první hosty jsme měli Yvettu Simonovou a Jiřího Suchého. Z každého dílu si dodnes pamatuji nějaké střípky. Natočil jsem jich asi patnáct," vzpomínal televizní režisér Antonín Vomáčka.

"Po několika letech se vracím s pořadem Na kus řeči do Branického divadla a věřím, že mí atraktivní hosté opět přilákají skvělé publikum, na jaké jsem byl vždy v tomto divadle zvyklý. Začínáme 3. března a moc se těším," nechal se slyšet držitel Českého lva Donutil.

Vzhledem k tomu, že se nebudou jednotlivá představení natáčet, každé uvedení talkshow Na kus řeči s Miroslavem Donutilem, jenž proběhne v Branickém divadle každý měsíc, bude premiérou a zároveň derniérou, tedy pro diváky jedinečným zážitkem. Hosty prvního z nich budou Tereza Hofová, Matěj Hádek a písničkář Iby Pop. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků