Hvězda Transformers se z herečky transformovala poslední dobou spíš v modelku.

Hvězda Transformers se z herečky transformovala poslední dobou spíš v modelku. Profimedia.cz

Dokonalé tělo pro spodní prádlo? Hvězda Transformers opět propůjčila své vnady sexy reklamě

Jako malá se chtěla stůj co stůj stát herečkou. Když se jí později sen vyplnil, vypadá to, že z ní hříčkou osudu je nakonec spíš modelka.

Hvězda filmu Transformers Megan Fox (36) toho od zmíněného kasovního trháku zrovna moc nenatočila. Za posledních pět let měla roli v pěti snímcích, z čehož jednou šlo o televizní film a dvakrát o Želvy Ninja. Zato se objevila hned v několika reklamních kampaních většinou na spodní prádlo.

Faktem ale je, že Megan v tomto období měla trochu jiné starosti než běhat po castinzích, respektive honit po nich svého agenta. Je totiž už trojnásobnou maminou, a tak pro ni byly priority přeci jen trochu jinde. A ten modeling sám o sobě zas až tak časově náročný není.

První kampaň získala a nafotila pouhých pět měsíců po porodu. Tehdy se jednalo o značku spodního prádla Frederick’s of Hollywood, se kterou pak spolupracovala ještě mnohokrát. A i kousky z kolekce, kterou má Megan na sobě nyní, je od stejného výrobce. Ale dost povídání. Pojďme se raději už podívat, jak to téhle sexy kůstce sluší. 

Super.cz


Časová osa článků