Herečka Jane Seymour (67)

Herečka Jane Seymour (67) Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Od natočení seriálu uplynulo už 25 let. Představitelka doktorky Quinnové vůbec nezestárla a mohla by z fleku navázat

Dobu své největší slávy, kterou si získala oblíbenou ságou Doktorka Quinnová, kde ztvárnila hlavní roli, už má možná za sebou. Určitě se ale nedá mluvit o tom, že by téměř v sedmdesáti letech nějak strádala.

Naopak! Herečka Jane Seymour (71) je živoucí demonstrací toho, jak některé ženy stárnou pomalu. Věk si na téhle atraktivní dámě už dávno zuby vylámal, a tak na další ofenzivu nespěchá. Vždyť jak by jinak bylo možné, že ve svém věku dostala nabídku od Playboye?

V růžové saténové róbě na udílení cen Hollywood Beauty Awards vypadala, jako by právě dotočila některý ze záběrů zmíněného seriálu. Jenže když se Doktorka Quinnová začínala vysílat, psal se rok 1993. A od té doby už uteklo neuvěřitelných 25 let.

Hlavní role v příběhu lékařky, která musí v dobách pionýrského osídlování Západu čelit osudu matky dětí bez partnera a lékařky, která bojuje o důvěru dalších osadníků, byla v jejím životě velmi důležitá. A nejen kvůli hereččině slávě, ale také proto, že jí pomohla postavit se opět na vlastní nohy po finanční stránce. Jane totiž musela splatit obrovské dluhy získané částečně po jednom z manželů. A v době, kdy nabídku na seriál získala, začínala zrovna od nuly. 

Super.cz


Časová osa článků