Nejlepší funkční prádlo nejen na hory

Astronomické jaro je sice na obzoru, ale zima se rozpomněla, jak má opravdová zima vypadat a drtí i nížiny pořádnými mrazy. S každým ochlazením vyvstane otázka, co si obléknou, aby pobyt venku byl co nejpříjemnější. Existuje takové oblečení? Moira, český výrobce funkčního prádla Vaše představy určitě splní.
Ženy ocení teplo a sucho

Ženy ocení teplo a sucho

Funkční prádlo, na rozdíl od běžného prádla, ve chvíli oddychu, po pominutí fyzické námahy nestudí a nelepí se na tělo. Vyzkoušená kombinace vlny Merino a vlákna Moira umí udržet potřebnou teplotu. Tato kombinace je použita i pro spodní kalhotky pro ženy. Prodloužený střih nohaviček oceníte v právě panujících mrazech. Vedle vlastností, které jsme zmínili je možné funkční prádlo a ošacení vrstvit. Tím dosáhneme vyššího zateplení při stejném odvodu vlhkosti.

Více informací
nyní na Moira.cz
Nejen prádlo

Nejen prádlo

Pohled na funkční prádlo se změnil, dnes už nejde jen o funkci, ale také o vzhled. Moira, český výrobce funkčního prádla přináší ve svých kolekcích módní barevnost a střihovou pestrost. Je samozřejmé, že firma dodržuje normy a hygienické předpisy v souladu s evropskou legislativou. A nejde jen o základní vrstvy, můžete si vybrat také podprsenky, legíny, svetry, mikiny, čelenky, kukly, čepice, rukavice a ponožky. Všechny výrobky mají garantovanou funkčnost a kvalitu.

Více informací
nyní na Moira.cz
Pro náročné

Pro náročné

Nejjemnější vlna Merino v kombinaci s vláknem Moira umí vytvořit dokonalý pocit komfortu v každé situaci - při sportu, v zaměstnání i při odpočinku. Bezešvé prádlo konstruované v mírně strukturální vazbě zajišťuje, že se ani navlhlý výrobek nelepí na pokožku a udržuje konstantní teplotu. Výrobek je vybaven ventilačními i zateplovacími zónami. Kombinaci vlákna Moira a vlny Merino obsahují i anatomicky řešené boxerky s prodlouženou nohavicí pro muže. Výrobek je určen do chladného počasí pro veškeré sportovní i pracovní aktivity, včetně dlouhodobého pobytu v přírodě.

Více informací
nyní na Moira.cz
Do mrazu je MERINO MOIRA

Do mrazu je MERINO MOIRA

Nejkvalitnější ovčí vlna Merino a unikátní vlákno Moira TG 900 v promyšlené vazbě splňují představy o funkčních materiálech - rychlý odvod potu při zachování tepelného optima. Kombinace materiálů přináší výborný termoregulační efekt, vysokou odolnost a jednoduchou údržbu. Některé fazony jsou koncipovány, jako lehká bunda se sofschelovým sedlem.

Více informací
nyní na Moira.cz
Moira pro děti

Moira pro děti

Moira ve své nabídce nezapomíná na děti, vedle osvědčené kombinace vlny Merino a vlákna Moira, přináší fazony z pleteniny Thermon pro opravdové zimní počasí. Dokonale děti zahřejí. Na mráz je nejlepší Moira – dopřejte si pohodu.

Více informací
nyní na Moira.cz

Časová osa článků