Ján Koleník bude mít ve třetí řadě méně prostoru. Super.cz

Slovenského fešáka budete bohužel v nové řadě První republiky vídat méně. Víme, co za tím stojí

4. března 2018 21:06

Ani ve třetí řadě První republiky nebude chybět postava Vladimíra Valenty, kterou ztvárňuje slovenský herec Ján Koleník. Fanoušci si ale možná postesknou, že jejich oblíbená postava nebude mít v historické sáze takový prostor, na jaký jsme byli doposud zvyklí.

Postava Vladimíra byla ovlivněná mojí prací na Slovensku, kde právě zkouším divadlo a taky tam natáčím. Takže do První republiky si jen odskakuji a nemůžu se tomu věnovat naplno. Diváci budou Vladimíra v seriálu možná vnímat méně. Bohužel to je produkční nevyhnutelnost,” krčil rameny Koleník během natáčení prvních dílů nové série.

„Vždycky jsem rád, když má herec šanci se do nové postavy proměnit a více se do ní opřít, ale tentokrát jsem na to měl méně času,” posteskl si nám na natáčení Ján Koleník.

Herec nám zároveň nastínil, co se bude s jeho postavou dál odehrávat. Prý se Vladimír Valenta dá znovu dohromady s bývalou lásku Magdalénou, jejich děti si rozumí. Přespává ale raději mimo vilu Valentů, kde zůstal bratr Jaroslav s manželku Marií. Další novinky se dozvíte z našeho video rozhovoru. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků