Nikol prozradila důležitý detail svých svatebních šatů.

Nikol prozradila důležitý detail svých svatebních šatů. Herminapress

Tyto šaty blogerka Moravcová na svatbě neoblékne. Její svatebky budou mít kapsy „na cigára“

22. února 2018 18:27

Letos v srpnu řekne Nikol Moravcová (31) ano svému slovenskému příteli Karolovi. Není divu, že přípravy na den D jsou v plném proudu. Vzhledem ke své profesi blogerky nemá Nikol problém vybrat si svatební šaty, nabízí se hned několik variant a vypadá to, že se bude Moravcová během svého velkého dne muset i několikrát převlékat.

Moravcová byla jednou z osobností, které se vžily do rolí modelek na přehlídce Terezy Sabáčkové. Nabízí se tedy otázka, jestli Nikol vstoupí před oltář právě v předvedených šatech. „Moje budou úplně jiný. Máme už s Terezkou vybranou látku a krajku. Líbí se mi totiž dlouhé rukávy a střih ke krku. Naopak rafinovaně odhalená záda. Žádný výstřih a hlavně musí mít moje svatební šaty kapsy,” nezapomíná Nikol na místo, kam si prý hodlá uložit cigarety a zapalovač.

Blondýnka proslulá svou upovídaností při přípravách nezapomíná ani na svého partnera. Celá svatba se ponese ve stylu ’boho‘ a proto ženich neoblékne klasický tmavý oblek. „Bude mít světlou, odlehčenou variantu s motýlkem a kšandama, nic extra elegantního, abychom se oba cítili pohodlně, protože to bude tuším nejlepší mejdan roku,” slibuje Nikol Moravcová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků