Spěte doma jako v luxusním hotelu. Vysoké americké postele King Koil a Serta

Stalo se Vám, že jste se v hotelu předních světových řetězců vyspali lépe než doma? Pokud to byl například Hillton, InterContinental, Atlantis, Ritz Carlton…..pravděpodobně jste spali na matraci značky King Koil nebo Serta.
Royal Comfort aneb komfort a design postelí, který nezná hranice

Royal Comfort aneb komfort a design postelí, který nezná hranice

Jste milovníci kvalitního spánku a nechcete dělat kompromisy při výběru postele? Společnost Royal Comfort je výhradním dovozcem luxusních postelí a matrací značek King Koil® a Serta®. Obě tyto značky vyrábějí po desetiletí vysoké matrace a boxspringové postele (kontinentální postele) nejen pro privátní zákazníky, ale i pro nejlepší světové hotely. Firma King Koil spolupracuje na vývoji matrací s mezinárodním sdružením chiropraktiků (ICA), díky tomu jsou matrace složeny i z více než 30 různých vrstev materiálů. Kromě prvotřídních matrací Vám také nabízíme designové postele, jejichž výběr Vás neomezuje v rozměrech, barvách a stylu. A to především díky možnosti individuálního designu.

Více
nyní na royalcomfort.cz
Nejdůležitější částí celé postele je samozřejmě kvalitní a pohodlná matrace

Nejdůležitější částí celé postele je samozřejmě kvalitní a pohodlná matrace

Správná matrace by měla naprosto přesně vyhovovat Vašim tělesným proporcím a aktivitě. Tvrdost matrace by měla korespondovat s tělesnou hmotností a její volba rozhoduje i o kvalitě spánku. Americké vysoké matrace mají několik společných prvků. Především pružinové jádro, které je nejčastěji tvořeno taštičkovými pružinami rozdělenými do zón. Důležité jsou i použité materiály, kde trendem jsou jednak přírodní matrace, ale i tzv. hybridní matrace, které kombinují přírodní materiály a paměťové pěny různé hustoty. Nejkvalitnější matrace bývají vybavené svrchní matrací, která je vyplněna dalšími vrstvami přírodních či antialergických materiálů.

Více
nyní na royalcomfort.cz
Vytvořte si vlastní design vaší postele

Vytvořte si vlastní design vaší postele

Momentálně jsou mezi designéry, architekty, ale především privátními zákazníky nejoblíbenější tzv. boxspringové postele, jinými slovy postele s pružinovou základnou, která je zarovnána po bocích s matrací. Upouští se od klasických rámových postelí, stejně tak jako od zdobných tvarů postelových čel. Nejžádanější jsou vysoká čela s jednoduchým prošíváním čtverců či pruhů. Do prostorných ložnic se stala velmi atraktivní čela s přesahem až dva metry. Postelové čelo by mělo dotvářet design zbylého nábytku ložnice. Co se týče barev, nejvíce „in“ jsou přírodní barvy antracit, odstíny hnědé a béžové bez dekorů a ornamentů. Případně jsou žádané drobné melíry v odstínu. Současný trend postelí je nastaven na jednoduché tvary v přírodním barevném ladění.

Více
nyní na royalcomfort.cz
Nechte se okouzlit novinkami 2018 ze světa postelí a navštivte nás

Nechte se okouzlit novinkami 2018 ze světa postelí a navštivte nás

Royal Comfort Vám představuje naprosté novinky a čerstvé trendy z dílny King Koil. Pro rok 2018 je jimi například matrace s názvem King Koil Athens. Po dlouhém vývoji a testování týmem amerických odborníků na spánek společně s ICA (International Chiropractors Association) se dostala také na evropský trh! Vy si ji můžete přijít vyzkoušet v březnu na největší veletrh interiérového designu v ČR - FOR Interior 2018. Zde se Vám představí společně s novými čely z kolekce King Koil 2018, které jsou dílem předních designérů. Na Vaši návštěvu se těšíme také v našich showroomech v Praze na Vinohradské, v Karlových Varech nebo Brně.

Více
nyní na royalcomfort.cz

Časová osa článků