Britská reality star Olivia Buckland na této módní akci předvedla více než chtěla. Za vše mohl dlouhý rozparek šatů, které v roli manekýny předváděla.

Britská reality star Olivia Buckland na této módní akci předvedla více než chtěla. Za vše mohl dlouhý rozparek šatů, které v roli manekýny předváděla. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Premiéra v roli modelky se britské televizní hvězdičce moc nepovedla. Divákům ukázala víc, než chtěla

Dostala skvělou příležitost vyzkoušet si během londýnského týdne módy, jaké to je v roli manekýny odchodit v několika modelech na předváděcím mole prestižní módní show Rocky Star, která se konala ve Freemasons Hall v Londýně. A byla za tu možnost moc ráda.

Hned během svého debutu však britská hvězdička Olivia Buckland (24), jejíž popularita je svázána s úspěšnou reality show Love Island, bohužel zažila to, čemu se čas od času nevyhnou ani ty nejostřílenější profesionálky.

Mladičká televizní hvězda předváděla krátké šaty s extrémně vysokým rozparkem, který byl sice velmi sexy, ale také zatraceně nebezpečný! Když se Olivia chtěla před zraky nadšených diváků na konci mola otočit, ještě párkrát zapózovala. A rozparek šatů v jistém úhlu odkryl víc, než bylo záhodno. Těžko říci, co všechno viděli ti, co seděli v předních řadách přímo pod molem, ale i vzdálenější fotografové tu ´lapálii´ zachytili svými objektivy. 

Super.cz


Časová osa článků