Anaïs Gallagher s přítelem Antonionim

Anaïs Gallagher s přítelem Antonionim Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Osmnáctiletá dcera slavného hudebníka vyrazila na párty v totálně průhledných šatech

Průhledné a průsvitné materiály se dávno zabydlely v šatnících nejen celebrit, podlehly jim ženy napříč věkovým i váhovým spektrem. Cestu si našly i k modelce a dceři hudebníka Noela Gallaghera a jeho exmanželky Meg Mathews, osmnáctileté Anaïs Gallagher.

Ta zvolila zcela průhledné šaty na párty britské mutace magazínu Vogue, konanou v neděli večer v Londýně. K romantickému, krajkou lemovanému kousku pak oblékla kožený křivák, který později svlékla, „martensky“ a ozdobila se výraznými šperky v červených tónech.

I její doprovod, fotograf Antonioni, vypadal v oversize vínovém obleku s širokými kalhotami, bílém polo tričku a bílých teniskách stylově. Pár nechtěl v silné konkurenci, jež se na večírku sešla, zapadnout. A vzhledem k tomu, že šlo o párty nejvýznamnějšího módního časopisu, navíc přidruženou k tamnímu fashion weeku, nikdo nechtěl působit nudně.

Naomi Campbell si poradila průhlednými a „opeřenými“ šaty, Rita Ora zvolila barevně i střihově extravagantní kus a mladá herečka Ellie Bamber vystavila v kontrastu zářivě fialových šatů svůj alabastrový dekolt. 

Super.cz


Časová osa článků