Vilma Cibulková opět perlí.

Šťabajzna Cibulková opět na scéně. Herečka ve filmu rozdává rady, jak docílit fungujícího vztahu

Po delší odmlce se na stříbrné plátno vrací  Vilma Cibulková (59). Charakterní herečka si tentokrát zaskotačí v lehčím žánru komedie. V novém snímku Věčně tvá nevěrná, který brzy vstoupí do kin, hraje Vilma Cibulková tetu Martu, psycholožku z manželské poradny, která je svou prací velmi zaneprázdněná a unavená. Jednoho dne se rozhodne zajet si odpočinout ke svým příbuzným. Bohužel i tam zjistí, že se odpočinek nekoná a musí zachránit jejich manželství, které je v troskách.

„Upřímně, já osobně bych si u svých příbuzných, byť sebe bližších, nikdy neodpočinula. Teta Marta vlastně také ne, ale našla, co postrádala. Lásku. V závěru filmu ale pronáší jednu velmi pádnou větu, a to, že své manželství zachrání jen ti, co ho zachránit chtějí, a já s tím naprosto souhlasím. Navíc, proč by jim v této snaze nemohlo dopomoci i nezaujaté třetí oko, a tím většinou manželské poradenství bývá,” tvrdí Cibulková.

V komedii Věčně tvá nevěrná, která se kromě Prahy a okolí natáčela i v exotických lokacích Egypta, uvidíme další známé herce jako Lenku Vlasákovou, Sašu Rašilova, Jiřího Lábuse, Pavla Kříže nebo Filipa Blažka. Úvodní píseň k filmu nazpíval zpěvák Xindl X společně se Sabinou Křovákovou

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků