Markéta Plecháčová

Markéta Plecháčová Foto: Hair studio Honza Kořínek (2x)

Bývalá hvězda Verony Markéta už není jemnou blondýnkou! Je z ní sexy bruneta

20. února 2018 10:00

Zpěvačka Markéta Plecháčová (32), kterou znáte ze skupiny Verona, se vydala na sólovou dráhu. Skupinu opustila po dlouhých šestnácti letech. "Mateřství změnilo můj pohled na svět a rozhoupalo mě ke změnám. Moc si vážím šestnácti let, které jsem s Veronou prožila, ale cítím, že je potřeba jít dál, jiným směrem a po svém. Moji fanoušci mne dál mohou sledovat jako Marqet a už brzy jim přestavím svůj nový singl,“ prozradila zpěvačka.

Její hudba je jiná než to, co dělala doposud. "Vše, co skládám, vychází jen a jen ze mě, mých pocitů a životních zkušeností. Jedná se o nezávislý pop, ve kterém míchám další oblíbené hudební žánry. Všechny skladby tvořím v angličtině a píšu k nim i vlastní texty,“ říká Markéta.

Zpěvačku si v poslední době všichni pamatují jako blondýnu, teď je z ní ale opět bruneta. "Přála jsem si změnu, blond vlasy jsem nosila posledních několik let. S Honzou jsme vymysleli tmavší variantu a postupně bych se ráda vrátila ke své přirozené barvě vlasů, i v tomto ohledu jsem pocítila potřebu být zase víc sama sebou,“ vysvětlila na focení svatebních účesů změnu image zpěvačka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Zrušit