Susan Lucci s manželem Helmutem Huberem

Susan Lucci s manželem Helmutem Huberem Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Americká herečka v plavkách ohromuje nejen svého muže: Majitelce této štíhlé figury je 71 let

Jméno herečky Susan Lucci našinci nejspíš mnoho neřekne, za sebou však má bohatou filmografii. Vždyť se v branži pohybuje už skoro padesát let. Jejím nejznámějším a nejúspěšnějším seriálem je All My Children, jenž se vysílal dlouhých 41 roků a přinesl Lucci několik cen i umístění v žebříčcích deníků The New York Times i Los Angeles Times (nejlépe placená herečka denních pořadů) či magazínu TV Guide, jenž ji označil za nejvýraznější herečku denních pořadů a v roce 1996 ji zařadil i mezi 50 největších televizních hvězd všech dob.

Pokud by existoval žebříček žen, jimž při pohledu na jejich postavu neuvěříte věk, jistě by i v tomto figurovala. Fotky z hereččiny dovolené z Barbadosu, kterou tráví s manželem Helmutem Huberem, mluví za vše. Mimochodem tohle manželství letos oslaví 49. výročí.

Za zmíněný seriál All My Children byla Lucci mezi lety 1978 - 2002 jednadvacetkrát nominovaná na cenu Daytime Emmy Awards, přičemž zvítězila pouze jednou, v roce 1999. Za roli Ericy Kane pak sesbírala celkem desítku cen. Diváci ji mohli vidět též v televizních filmech Žena, která zhřešila či Osudová posedlost nebo v hvězdně obsazeném filmu Joy, v němž si zahrála s Jennifer Lawrence, Robertem De Nirem, Bradleym Cooperem či Isabellou Rossellini. Dočíst se o ní pak mohli v autobiografii, jejíž název parafrázuje právě její nejslavnější seriál - All My Life: A Memoir.

Susan Lucci je matkou dvou dětí, díky dceři Lize Huber, také herečce, je i čtyřnásobnou babičkou. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků