Zpěvačka Adéla Částková by se mohla z fleku do soutěže krásy zapojit.

Zpěvačka Adéla Částková by se mohla z fleku do soutěže krásy zapojit. Foto: archiv Siblings Agency

Mezi kočkami na soutěži krásy se ztratí: Mladinká zpěvačka ale zatím na castinzích Miss Czech Republic jen zpívá

28. února 2018 12:02

Mezi krásnými dívkami, které se sešly na prvním castingu soutěže krásy Taťány Makarenko Miss Czech Republic, se skoro ztratila. Mladá půvabná zpěvačka Adéla Částková ovšem nepřišla na casting, který proběhl v Plzni, bojovat o korunku královny krásy.

Letos se totiž soutěž Miss Czech Republic propojila s mladými zpěváky, kteří s Taťánou pojedou celou tour castingů a možná se s nimi uvidíme také na finále. Řeč je právě o Adéle Částkové a Adamovi Mišíkovi. Oba budou společně vystupovat v rámci všech castingů. Nejbližší se koná již 2. března v Praze v OC Krakov.

Adéla je pro dívky, které se touží stát Miss, symbolem minimálně v tom smyslu, že pokud si půjdou za svým snem, můžou si ho splnit. V hudební branži se pohybuje od svých 6 let, vystupovala již v několika muzikálech, aktuálně ji můžeme vidět v divadle Hybernia v muzikálu Romeo a Julie, má za sebou řadu úspěšných písní a klipů. Současně pracuje na nové písničce, ke které se bude točit také klip. "Bude to opravdu dobrá věc a moc se na ni těším," říká Adéla.

A co mladinká zpěvačka říká na soutěže krásy? "Holkám moc fandím a doufám, že se jim splní jejich sen, stejně jako se splnil mně. Já si ale vybrala jinou cestu. Zpěv je můj život, a i když mám ráda krásné šaty a focení mě taky baví, mým cílem modeling nikdy nebyl," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků