Karel Gott

Karel Gott Michaela Feuereislová

Karel Gott bude chybět na oslavě nedožitých narozenin Karla Svobody! Víme, co se stalo

Vendula Pizingerová (50) chystá velký galakoncert k nedožitým osmdesátým narozeninám svého prvního muže Karla Svobody (✝68). Bohužel největší hvězda, která jeho hity celý život zpívala, na koncertě nebude.

" Karel Gott (✝80) byl osloven přes jeho tiskovou mluvčí Anetu Stolzovou a bylo nám řečeno, že má prý v tomto termínu jiné vystoupení. Je to škoda. Osobně jsem s Karlem Gottem nemluvila, protože nikdo z nás na něj už nemá kontakt," řekla Super.cz prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová.

"Pan Gott je již nějakou dobu v jednání s Hudebním divadlem Karlín, které na prosinec letošního roku plánuje galakoncert k nedožitým 80. narozeninám Karla Svobody. Paní Vendula Pizingerová nás bohužel oslovila teprve před pár dny a poptávala pana Gotta na vystoupení pro koncert Kapky naděje, který se má uskutečnit již 17. března. Vzhledem k tomu, že má pan Gott svůj pracovní program naplánován i na několik měsíců dopředu, nemohli jsme bohužel její žádosti vyhovět, a to právě z důvodu jiného pracovního závazku," řekla Super.cz Aneta Stolzová.

Galakoncert se uskuteční ve Španělském sále na Pražském hradě v rámci Febiofestu. "Dohodli jsme se na konci loňského roku na spolupráci s Febiofestem, napadlo mě právě toto téma, když má letos Karel to výročí," vysvětluje Vendula.

Na koncertě zazpívají Eva Pilarová (✝80), Hana Zagorová (✝75), Monika Absolonová (46) nebo Marian Vojtko (49). "Bude tam hodně filmové muziky. Moderovat to bude Jan Maxián (39) a Libor Bouček (42), který je i spoluautorem scénáře," dodala Svobodová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků