Kelly Brook (38) ukázala svoji figuru tvaru přesýpacích hodin u baru.

Kelly Brook (38) ukázala svoji figuru tvaru přesýpacích hodin u baru. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Modelka s přírodními pětkami na dovolené v Karibiku: V plavkách zapózovala u baru a neupravené fotky sdílela

Kelly Brook Official Calendar - tohle sousloví už se v Británii tak nějak ustálilo. V posledních letech se tato glamour modelka urostlých tvarů obvykle koncem roku totiž vytasí s velkoformátovou publikací svých svůdných polo-aktů, které vydá pod hlavičkou kalendáře. Úpravy fotografií do finální podoby dají ovšem grafikovi jistě pořádně zabrat.

Většina snímků je v něm totiž tak brutálně upravena, že na původní předloze by snad ani nemusela pózovat Kelly (43) a výsledek mohl být stejný. I přesto, že je tento fakt celá léta velmi dobře znám, je kalendář stále populární a obvykle se rychle prodá. Kdo potřebuje vědět, jaká ta žena skutečně je?

A jak tedy taková Kelly skutečně vypadá? Momentálně máme příležitost ukázat vám několik profesionálem neupravených snímků z její dovolené, kterou trávila se svým přítelem Jeremym Parisim v Karibiku na ostrově Antigua. Pokud jste tedy fanoušky oblých ženských tvarů, posuďte sami: Potřebuje Kelly opravdu tolik postprodukčních zásahů, aby byla ve výsledku na fotkách šik? Podle nás totiž rozhodně ne. 

Super.cz


Časová osa článků