Eve Jobs

Eve Jobs Profimedia.cz

Toto je nejmladší dcera Steva Jobse: Krásná Eve je vášnivou a úspěšnou jezdkyní

15. února 2018 5:55

Je dcerou slavného muže, ale po publicitě moc netouží. Devatenáctiletá Eve Jobs, dcera Steva Jobse, se raději než na večírcích, případně na stránkách magazínů, vyskytuje v blízkosti koní. Její velkou vášní je jezdectví.

To je nákladný koníček, který si však dědička spoluzakladatele značky Apple může dovolit (Eve má ještě dvě starší sestry a bratra). K dispozici má ve floridském Wellingtonu vlastní ranč se stájemi pro dvacet koní a závodištěm, kde může trénovat skoky. Za sebou už má zkušenosti i úspěchy z národních i mezinárodních soutěží a přehlídek.

Fotky, na něž se můžete podívat pod článkem, pocházejí z Floridy, kde se koná zimní jezdecký festival. Fotografové ji zachytili, když obcházela závodiště, kde právě exhibovala dcera Bruce Springsteena Jessica.

Mimochodem, i dcera Bila Gatese, jednadvacetiletá Jennifer, je úspěšnou jezdkyní a s Eve Jobs se čas od času utkávají na soutěžích. Obě s tímto sportem začaly už jako malé, a kromě vášně pro koně, otců technologických vizionářů, je pojí také alma mater - obě jsou studentkami Stanfordovy univerzity. A ve Wellingtonu bydlí - dá se říct - přes ulici.

Jezdectví se věnují i další slavné ženy: dcera monacké princezny Caroline Charlotte Casiraghi, vnučka Aristotela Onassise Athina, již zmíněná Jessica Springsteen, dcera Romana Abramoviče Sofia, dcera herce a producenta Toma Sellecka Hannah, vnučka Davida Rockefellera Ariana či dcera Stevena Spielberga Destry. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků