Joann má o pár kil více než její sestřenky.

Joann má o pár kil více než její sestřenky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Sestřenice slavných topmodelek se uplatnila ve stejném oboru: Se svými mírami ovšem boduje v těžší váhové kategorii

Atraktivní geny se neprojevily jen na dcerách bývalé modelky Yolandy Hadid, ale také na její neteři. Ta má ale na rozdíl od svých sestřenic plnoštíhlou figuru.

Gigi Hadid (27) a Bella Hadid (26) už jsou dávno zavedenými jmény. Obě sestry figurují v desítce nejvíce vydělávajících modelek. Vycházející hvězda plus size modelingu Joann Van Den Herik pro ně ovšem není přímou konkurencí. Obléká totiž podstatně větší konfekční velikost.

Devatenáctiletá Holanďanka je dcerou bratra Yolandy a strýce dvou slavných topmodelek. Jméno jí tak jako protekce neposloužilo, protože o její spojitosti s klanem Hadidových věděl málokdo. Joann se navíc prezentuje v poněkud jiném světle než její útlounké sestřenice. Zakládá si na své plnoštíhlé postavě a v nové kampani prezentuje spodní prádlo pro boubelky.

„Vždycky jsem toužila po kariéře modelky, ale pro dívky mých proporcí dříve nebylo uplatnění. Teď chci všem holkám i klukům dokázat, že na velikosti nezáleží a každý může být svým způsobem dokonalý,“ tvrdí modelka, která na rozdíl od Gigi a Belly nejspíš nepočítá každou kalorii. 

Která modelka se vám líbí nejvíce?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků