Jako blondýnku ji z obrazovky neznáme...

Jako blondýnku ji z obrazovky neznáme... Super.cz

Poznáte holčičku na fotce? Tady je důkaz, že moderátorka, která dnes slaví narozeniny, není brunetka od přírody

Moderátorka Zpráv na Primě Gabriela Lašková dnes slaví 28. narozeniny. Při té příležitosti ukázala archivní perlu, záběr, na kterém je u moře jako malá a blond. Přidala i fotografii, na které je jako miminko v kočáru a dupačkách. Už v březnu se sama stane maminkou.

"O rok starší, ale pořád plná dětských ideálů a radosti. Užívám si to, sice jsem zase o krok blíž kulatinám, které mnohé děsí, ale já myslím jen na to, že už budu slavit vždy jako maminka a na to se těším ze všeho nejvíc. Moc si přeju, aby vše dobře dopadlo a příští rok jsme slavili i malého Berana,“ směje se Gábi.

Že je těhotná, prozradila loni v říjnu, a to velmi originálně, když na svůj profil napsala: „Klokan přiletí v březnu“. S manželem Filipem čekají narození syna. „Jak my potřebujeme kluka. Milovala bych samozřejmě i holčičku, ale ultrazvuky mluví za vše. Je tam. A to hlavní, malý krásně roste, cumlá si spokojeně palec a moc rád o sobě dává vědět,” říká Gábi.

Těhotenství jí moc sluší a raduje se z každé chvíle. „Užívala jsem si návštěvu rodiny, kopance ideálně během oběda, tvrdnutí břicha a aktuálně gauč s naším psem Hugem. Nic zajímavého, a přesto to nejlepší, co může být. Rodina nade vše, pes nade vše, volno nade vše,“ popsala svůj víkendový den moderátorka, kterou i v osmém měsíci vídáme na televizní obrazovce s kolegou Romanem Šebrlem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků