Khloe Kardashian (33) a její sexy těhotenský fotoset

Khloe Kardashian (33) a její sexy těhotenský fotoset Foto: Super.cz / Profimedia.cz

Těhotná vamp Khloe Kardashian! Obrovské bříško těsně před porodem jí na sex-appealu neubírá

Ani těhotná sestra královny amerických reality show Kim Kardashian (41), o čtyři roky mladší Khloe (33), neodolala a propadla trendu v nejrozvinutější fázi své gravidity nafotit sexy snímky, které vzápětí nasdílela na Instagramu.

Proč také ne? Khloe bude opravdu krásnou maminkou. Teď, ještě s těhotenským bříškem, působí maximálně žensky a dokáže tuto fázi svého života prodat tak, jak to jde ostatně všem ženám ze známého klanu. To znamená s maximální dávkou sex-appealu.

Na několika fotkách, kdy se snaží poslední dny svého požehnaného stavu zachytit, jí asistuje také velmi slavná svůdnice amerického televizního éteru a internetu, a i přes svůj mladý věk její enormně podnikatelsky úspěšná mladší sestra Kylie Jenner.

Ta už má porod ovšem za sebou. Na svět přivedla roztomilého drobečka, svoji první dceru Stormi. Na svém profilu na sociální síti se následně také hned pochlubila. Stormi na snímku vidět není, jen její droboučká ručička svírající Kyliin prst s růžově nalakovaným nehtem a dokonalou manikúrou.

Jak také jinak. Hra na dokonalost se počítá a diváci a fanoušci reality života slavných děvčat skousnou mnohé, ale estetické chyby odpouštějí jen velmi neradi.  

Super.cz


Časová osa článků