Ze staré půdy udělali super prostor

12. února 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každá půda skrývá svá tajemství a možnosti využití a popouští uzdu fantazii. Přináší přestavba půdy starosti a výdaje? Omyl, nemusí! Můžete tam vytvořit dětský pokoj s lezeckou stěnou, prosvětlený ateliér, domácí relaxační centrum a neinvestovat moc peněz.
Stropním systémem MAGMARELAX!

Stropním systémem MAGMARELAX!

Stropní systém vám umožní jak zateplení stropu, tak umí vytvořit lehkou, přesnou, variabilní, vysoce únosnou, finančně nenáročnou, a přesto moderní, ekologickou a krásnou podlahu půdy. Podlaha je vytvořena z OSB desek na pero a drážku a do vzniklých prostor se pak nafouká minerální izolace. Za jeden den máte hotovou podlahu a druhý den za 3 hodiny dokonce i zateplenou. Stačí už jen doplnit moderní podhledy, střešní okna a vytvořit světelné kouty. S novou podlahou navíc získáte netušené možnosti.

Více
nyní na magmarelax.cz
Co všechno z toho získáte?

Co všechno z toho získáte?

Tepelná izolace dramaticky zvyšuje komfort bydlení. Udrží teplo v domě, neunikne bůh ví kam. Tlumí hluk, chrání proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí. Takže děti mohou na půdě dupat, řádit dovádět a dole nikdo nic neuslyší. Toto všechno dokáže systém MAGMARELAX®. Další informace naleznete pomocí tlačítka více nebo na telefonu 800 100 533.

Více
nyní na magmarelax.cz
Máte chuť se do toho pustit?

Máte chuť se do toho pustit?

Objednejte si ještě dnes nezávaznou prohlídku vašeho domu a nechte si spočítat zdarma předběžnou kalkulaci. Návratnost investice do zateplení nepřesáhne 5 let, a navíc získáte záruku až 15 let. Vše máte hotovo za dva dny a chod vaší domácnosti nebude nijak zvlášť ohrožen. Dnes navíc dostanete až 15% slevu na izolaci.

Více
nyní na magmarelax.cz

Časová osa článků