Britney Spears

Britney Spears Profimedia.cz

Britney Spears vzdala hold svému příteli. A fanoušky pak potěšila sexy fotkou v červeném prádélku

Zpěvačka Britney Spears (40) a její přítel Sam Asghari oslavili roční výročí svého vztahu. Přitom zlí jazykové šťastné Britney, která se loni k rozvíjejícímu se románku s namakaným mladým fitness trenérem přiznala, moc dlouhou společnou budoucnost neprorokovali. To, co jimi bylo prezentováno jako absurdní výstřelek rozmarné hvězdy, však pokračuje. Zpěvačka se nyní láskou k Asgharimu nechává zcela strhnout a štěstím září čím dál víc.

Při této příležitosti zveřejnila Britney na Instagramu jejich společný snímek a vzápětí přidala ještě jeden svůj portrét v červeném prádélku. Snad aby ukázala, že její vypracované tělo je také výsledkem jejich společného úsilí.

Jak je totiž na tomto i ostatních snímcích určených k propagaci parfémů nesoucích zpěvaččino jméno vidět, charizmatický Íránec se s ní nejen podělil o svoji atletickou postavu, ale hlavně vnesl do života slavné blondýnky opět řád. Britney díky vyváženému jídelníčku a kondičním tréninkům, které jí osobní poradce naordinoval, nabrala spoustu energie, zhubla a vůbec se jí vrátily proporce podobné těm, co měla na začátku své kariéry. Asi tedy způsob, jakým mu na zmíněné sociální síti prokázala úctu, nikoho moc nepřekvapil: „Jsem s tímto mužem déle než rok... každý den mě inspiruje, abych byla lepším člověkem. A já se cítím jako nejšťastnější holka na světě!!“

Snímek Britney v červeném je přitom zřejmě součástí řady fotografií, které si diva nechala zhotovit k propagaci vlastních parfémů. Alespoň stylizace obrázku tomu odpovídá. O tyto portréty se postupně dělila se svými téměř 19 milióny příznivci, kteří její profil na Instagramu sledují, od května loňského roku.

Málokdo přitom tuší, že Britney na byznysu s parfémy extrémně vydělává. Už v roce 2004 s první vůní Curious, kterou dodala na trh, vydělala za pouhých pět týdnů 300 miliónů dolarů. A všechny další parfémy její řady byly ještě úspěšnější. Třeba Fantasy se stala vůbec nejprodávanější vůní roku 2006. A jen za loňský rok se, podle oficiálních údajů kosmetické firmy Elizabeth Arden, která parfémy pro Britney vyrábí, prodalo 175 miliónů lahviček parfémů s jejím jménem, což vyneslo přes 4,8 miliardy dolarů.

Super.cz


Časová osa článků