Naplánujte si letní dovolenou u moře s předstihem

Léto se pomalu blíží a vy ještě nevíte, kam pojedete na dovolenou? Vyberte si z nabídky zájezdů na dovolena.cz vaši vysněnou destinaci. Bude s vámi cestovat celá rodina? Chcete kromě odpočinku zažít i dobrodružství nebo poznat tradiční kulturu a kuchyni? Nezapomeňte zvážit všechna pro a proti. Čím dříve začnete vybírat, tím větší bude nabídka, proto dlouho neotálejte.
Rodinná dovolená v Bulharsku

Rodinná dovolená v Bulharsku

Chcete se domluvit česky, užít si příjemně pozvolný vstup do moře? Ať už jsou vaše děti v jakémkoliv věku, v Bulharsku se jim bude líbit. Pokud zamíříte na Slunečné pobřeží, do Primorska, na Zlaté písky nebo Nessebar, neuděláte chybu. Ve všech letoviscích na vás budou skvěle připraveni. Hoteliéři v Bulharsku navíc rok od roku zkvalitňují své služby a tak si na své přijdou i nároční hosté – vybírat se dá z mnoha 5* hotelů. Bulharsko není jen dovolená u moře. Třeba právě Nessebar je starobylé město, které jsou součástí světového dědictví UNESCO. V Bulharsku zkrátka najdete všechno na jednom místě – ať už chcete na nákupy, za přírodou nebo památkami.

Více informací
nyní na Dovolena.cz
Temperamentní Španělsko

Temperamentní Španělsko

Jestli je vám blízký španělský temperament a při zvuku kastanět si začnete podupávat do rytmu, vydejte se do Španělska. Divoké pobřeží Costa Brava vás nadchne krásou písečných pláží i impozantních příkrých útesů, které se nad nimi tyčí. Pokud rádi vystřídáte lenošení u moře s prohlídkou památek, vyberte si dovolenou na pobřeží Costa del Sol. Odtud to budete mít blízko k andaluským městům Sevilla nebo Malaga, ve kterých si užijete pamětihodností a muzeí dosyta. K oblíbeným lokalitám patří také Mallorca a Kanárské ostrovy. V obou případech si užijete nádherné pláže i středomořskou přírodu, která vás naláká k dobrodružné túře.

Více informací
nyní na Dovolena.cz
Oblíbené Řecko

Oblíbené Řecko

Země, která je právem nazývána kolébkou evropské kultury. Antické památky jsou součástí každého řeckého města, takže pokud vás kromě teplého moře láká i historie, Řecko je ideální volbou. Na portálu dovolena.cz si kromě zájezdů českých cestovek můžete vybrat i z těch německých, takže jistě najdete místo, které bude vyhovovat právě vám. Ať už navštívíte Krétu, Korfu, Rhodos nebo Kos, na každém z ostrovů na vás čekají přívětiví lidé, kteří nikam nespěchají. Pokud máte vy nebo vaše děti rádi podmořský svět, doporučujeme Zakynthos, na kterém můžete pozorovat želvy Carreta Carreta. Dejte si řecký salát nebo kebab a jen tak si užívejte volna!

Více informací
nyní na Dovolena.cz
Luxus v Turecku

Luxus v Turecku

Takový servis, jaký vám nabídnou v tureckých hotelech, jen tak nezažijete. Pokud si chcete s celou rodinou užívat neomezené nabídky all-inclusive a luxusních služeb za skvělou cenu, nechte se hýčkat v Turecku. V letoviscích Side, Alanya, Belek, Konakli nebo Antalya vám navíc nabídnou i skvělé animační programy pro děti. A kdybyste se začali nudit, můžete se vyřádit v obrovských aquaparcích přímo v hotelových komplexech. Na dovolené v Turecku se budete cítit, jako byste byli z královské rodiny.

Více informací
nyní na Dovolena.cz
Láskyplný Kypr

Láskyplný Kypr

Afroditin ostrov lásky si zamilujete. Teplé moře, písečné i oblázkové pláže a dny plné slunce jsou jen zlomkem z toho, proč je Kypr tak oblíbený. Díky bohaté historii a ojediněle zachovalým historickým památkám odkazujícím až k antice pocítíte na ostrově nezaměnitelnou atmosféru. Kypr je také ostrovem protikladů, najdete tady katedrály i minarety, luxusní obchody a restaurace, ale i zapomenuté domácí vinárničky a nikým neobývané ulice plné starých domů. Na ostrově můžete ochutnat víno commandarii, o kterém Kleopatra tvrdila, že je sladké jako láska.

Více informací
nyní na Dovolena.cz

Časová osa článků