Veronika se svým novým přítelem...

Veronika se svým novým přítelem... Foto: Archiv Český ples

Identita tajemného přítele missky Chmelířové odhalena: S tímhle urostlým fešákem randila i neslavnější slovenská moderátorka

I když měří 192 centimetrů, na Českém plese si urostlého fešáka, který doprovázel modelku Veroniku Chmelířovou (35), málokdo všimnul. Ten, kdo ano, mohl ho s jeho výškou a figurou pokládat třeba za basketbalistu.

"Ne, sportovce už opravdu ne," smála se Veronika, která byla vdaná za hokejistu Milana Procházku. O svém příteli nám prozradila, že se věnuje postprodukci, animacím, 3D filmům a podobným věcem. A jak jsme zjistili, také fotí. Na své facebookové stránce se v prosinci pochlubil i Veroničinou fotografií.

Osmatřicetiletý rodák z Trnavy Rastislav Brezovský je ovšem poněkud známější u našich slovenských sousedů. Před deseti lety prožil několikaměsíční vztah se známou moderátorkou Adelou Vinczeovou (41), tehdy ještě Banášovou. Čtyři roky chodil i s Miss Universe SR Ľubicou Štěpánovou, což je shodou okolností také vysoká blondýnka. Snad pro něj bude právě Veronika Chmelířová konečně ta pravá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků