Tohle je láska! Hledáme pravý valentýnský dárek

5. února 2018 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Milujete celým svým srdcem? Tak to ukažte! Svatý Valentýn, svátek zamilovaných, je ideální příležitostí si připomenout, jak moc jsme rádi s těmi, které milujeme, jak nám na nich záleží a jak moc nám také záleží na tom, aby to věděli. Vyjádřete svou lásku tím, že své drahé polovičce věnujete nejen celé své srdce, ale na důkaz lásky i jedno stříbrné od české šperkařské firmy MOSHNA.
Jak darovat srdce

Jak darovat srdce

Už od dávných dob je v mnoha kulturách srdce považováno za místo, kde sídlí lidské city, především láska a odvaha. Symbol srdce se stal tradičním vyjádřením lásky, které nepotřebuje dalších slov. Lidé si tak po celá staletí vyjadřují svou náklonnost prostřednictvím předmětů s malými srdíčky. Stejně jako lidská srdce jsou různá, také stříbrná srdce MOSHNA mají mnoho podob. Najdete mezi nimi kousky pro milovníky symbolů i nenapravitelné romantiky, nerozlučné dvojice v podobě náušnic, srdce dokonalá ve své jednoduchosti i malá umělecká díla zdobená třpytivými kamínky. Které se nejvíc líbí vám?

Chci koupit
nyní na Moshna.cz
Pro obě drahé polovičky

Pro obě drahé polovičky

Pokud nejsou srdíčka váš šálek kávy, určitě potěšíte i jiným šperkem z lásky. MOSHNA vás překvapí bohatým výběrem něžných kousků pro ženy i chlapáckými řetízky s přívěsky z vikingské kolekce, která symbolizuje sílu a odvahu v srdci muže. Překvapte svého partnera dávnými tajuplnými příběhy o mužské statečnosti a nezlomnosti vtělenými do stříbrného šperku MOSHNA. Nechte se jimi inspirovat a vyberte dárek, který vaše drahá polovička nejvíce ocení.

Detail
nyní na Moshna.cz
Když si nejste jistí

Když si nejste jistí

Ať už zvolíte něžný jednoduchý kousek či chcete oslnit některým z větších exkluzivních tvarů, vždy darujete mimořádný design a špičkovou kvalitu. Zruční šperkaři věnovali nejvyšší pozornost zpracování každého detailu šperků, vyrobených z nejkvalitnějšího šperkařského stříbra 925/1000. Pokud si ale nejste jistí, který kousek by byl ten pravý, nebo vás už hodně tlačí čas, máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte své drahé polovičce dárkový voucher v hodnotě od 500 do 5 000 Kč, ať si vybere sama. Stačí pár kliknutí a během několika okamžiků budete mít voucher k dispozici v mailu úplně bez starostí. Vždyť člověk žije nejvíc z lásky, kterou daruje. A nejen na svátek zamilovaných.

Řešení
nyní na Moshna.cz

Časová osa článků