5 čarovných tipů na nejkrásnějšího Valentýna!

Oslavte nejkrásnější svátek lásky! Nepropásněte možnost projevit svůj cit a náklonnost. Okořeňte svůj milostný vztah krásným spodním prádlem! Na Astratex.cz ho nyní pořídíte s valentýnskou slevou. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým…
Romantické opojení

Romantické opojení

Toužíte prožít valentýnský svátek plný lásky a něžností? Romantický sen se může stát skutečností. Zahrňte svého miláčka tou nejsladší něhou. Rozprostřete plátky květin a obklopte se jejich vůní. Oblékněte jemné růžové body Pink Lace a prožijte společné chvíle plné něžnosti. Čeká vás večer s princem na bílém koni.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Buďte rozmarná!

Buďte rozmarná!

Objevte v sobě esenci ženskosti a zapomeňte na pravidla. Převezměte iniciativu, buďte tajemná, hravá. Vykouzlete pulzující náladu, do které ho vtáhnete, a on zůstane beznadějně lapen. Na pomoc si vezměte župánek Beatrice, který svůdně halí, ale i odhaluje. Hrajte si s ním, používejte ženské zbraně, měňte pravidla.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Vaše jedinečnost uchvacuje…

Vaše jedinečnost uchvacuje…

O vaší originalitě a jedinečnosti není pochyb. Nebojíte se vybočit a váš valentýnský den bude stát za to. Jste extravagantní a přitažlivá a zacházíte s tím nejpřirozenějším způsobem. V černočerveném prádle Dolores se budete cítit skvěle. Je jako vy, poutá pozornost a uchvacuje.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Oblékněte přitažlivost

Oblékněte přitažlivost

Smyslné ženě muž neodolá… Vy víte jak na něj. Umíte ho svádět tím nejsofistikovanějším způsobem. V košilce Blue Night mu sladkou svůdnost dávkujte po lžičkách. Vyvolejte ještě větší závislost a užijte si ji. Proměňte muže v absolutního obdivovatele, kterému dovolíte, aby vás pomalu dobýval.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Podlehněte vášni!

Podlehněte vášni!

Okořeňte svůj milostný život něčím speciálním. Třeba ohnivě červenou košilkou Felinda. Prostřete pro svého miláčka hostinu smyslnosti a nechte ho ochutnat všechny příchutě vášně. Potěšte jeho smysly i ego milence!

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků