Rytmus

Rytmus Profimedia.cz

Rytmus se toho nebojí: Za jednu písničku chce sto tisíc korun!

Slovenský rapper Rytmus (45) rozhodně není z levného kraje. Přesvědčila se o tom i ředitelka Miss Junior Kateřina Hamrová. Ta Rytmuse pozvala na letošní finále své soutěže, které se odehraje 17. října v Hard Rock Cafe, a nestačila se divit jeho požadavkům. Management slovenské hvězdy si řekl o minimální honorář sto tisíc českých korun.

„Rytmus nakonec na Miss Junior bude. A zazpívá jednu písničku. Rozhodli jsme se pro zahraničního hosta, podobně jako jedna další soutěž krásy. Ovšem my, jak už z názvu vyplývá, chceme nestárnoucí hvězdu na vrcholu. Proto profesionální rapper ne herec, co si s kamarády zanotuje u táboráku country,“ říká Hamrová, která zjevně naráží na fakt, že na konkurenční Českou Miss má dorazit herec Kevin Costner, který dokonce na soutěži krásy zazpívá.

Hamrová ale přiznává, že Costner byl i jejím idolem: „Pana Costnera si cením jako herce, ve filmu Osobní strážce byl neodolatelný. Na druhou stranu, kdybych chtěla lovit v těchto vodách, vybrala bych si spíše pana Josefa Rychtáře, v současnosti nejznámějšího českého bodyguarda.“ Ředitelka Miss Junior věří, že Rytmus nakonec americkou hereckou superstar překoná.

„Rytmus zazpívá jednu píseň těsně před vyhlášením výsledků a jsem přesvědčena, že to bude ten skutečný vrchol celého finále. A jaký song půjde, vám neřeknu, protože bych tím zkazila překvapení,“ uzavírá Hamrová. Finále Miss Junior se uskuteční 17. října od 19:00 v Hard Rock Cafe Praha a vstup je volný. 

Josef Koukolíček , Super.cz


Časová osa článků