Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!

Široká dostupnost internetu a anonymita, kterou web nabízí, radikálně změnila sexuální chování Čechů.
Pro okořenění postelových hrátek.

Pro okořenění postelových hrátek.

Počet Češek, které objevily kouzlo tzv. „nezávazných seznamovacích portálů“, každým dnem prudce narůstá. Dámy tak přitom činí buď v zájmu zpestření svého milostného života… anebo aby vybředly z nudné a často ubíjející manželské rutiny. „Překonání ‚sucha‘ v intimním životě je pro mne jednoznačně nejsnadnější a nejjistější díky stránce TheCasualLounge.cz.”, svěřuje se ku příkladu Kristýna, která si právě na zmíněném portálu dopřává pravidelný sexuální restart.

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
V zájmu uspokojení všech sexuálních potřeb.

V zájmu uspokojení všech sexuálních potřeb.

Také profesionální společnice potvrzují utrum v byznysu - přičemž jednu z příčin vidí právě v rozmachu portálů typu TheCasualLounge.cz. V rámci této stránky přitom ženy tvoří více než 65% z celkového počtu sexuchtivých uživatel. „Není se jim ani co divit!”, otevřeně přiznává i jedna z profesionálek. „Pro ženy nebylo nikdy snazší otevřeně projevit a uspokojit své přirozené pudy a chtíče“.

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
Pro to pravé, bouřlivé zakončení.

Pro to pravé, bouřlivé zakončení.

Současný trend tudíž jasně směřuje k sex-datingu přes internetové portály typu TheCasualLounge.cz, na kterých pánové a dámy nalézají naplňující extázi se skutečnými partnery, spíše než aby utráceli peníze za často „prázdné číslo” s profesionálem. Na své si tím pádem přijdou obě strany a to, co se začalo jako jednorázová záležitost, tak nezřídka přeroste do dlouhodobé, oboustranně uspokojující aférky.

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma

Časová osa článků