Topmodelka a stálice přehlídek Victoria´s Secret Candice Swanepoel (29)

Topmodelka a stálice přehlídek Victoria´s Secret Candice Swanepoel (29) Profimedia.cz

Představujete si takhle těhulku? Gravidní slavná topmodelka pózuje v bikinách tak, že její bříško opticky zcela zmizí!

Svého prvorozeného syna Anacu porodila teprve předloňského října. Jakmile si však ověřila, že v branži pořád platí za eso a její postava se zcela vrátila do původní podoby, nezaváhala, a místo aby se po hlavě vrhla do práce, před šesti týdny na Instagramu oznámila, že je znovu v požehnaném stavu. Na snímku, kterým zprávu doprovodila, už topmodelka a stálice andílků z Victoria´s Secret Candice Swanepoel (33) znovu objímala viditelné bříško.

Většinu lednových dní strávila s malým Anacou a snoubencem Hermannem Nicolim, s nímž se zná už od svých sedmnácti let, odpočinkem na brazilském pobřeží. Společnost jí tu dělala i nizozemská kolegyně a kamarádka Doutzen Kroes (32). Pořád se ale na písku válet nejde. Podnikavá žena, jakou Candice je, musí myslet také na zadní kolečka. I když se momentálně nemůže věnovat modelingu naplno, neznamená to, že nemůže posloužit svým tělem alespoň vlastnímu byznysu.

Abychom to vysvětlili. Stejně jako mnoho jejích kolegyň, i Candice totiž navrhla vlastní kolekci plavek pro nastávající sezónu. Peníze jsou z toho slušné, tak proč se o ně připravit? A nyní šťastná těhulka informovala své zákaznice, že celý proces jde do finále a příští měsíc se plavek konečně dočkají. Zprávu ale doprovodila fotkou, na které její požehnaný stav absolutně není znát, ačkoliv bříško už slušných rozměrů nabylo. Inu, profesionálka, každým coulem. 

Super.cz


Časová osa článků