Libí se vám její obočí? Super.cz

Huňaté obočí se v rodině nejkrásnější Češky dědí. Obočí jako Brežněv mají i její mladší sestry

16. února 2018 16:57

Po zvolení Michaely Habáňové (22) nejkrásnější dívkou roku 2017 se začaly ozývat zlí jazykové, kteří krásce ze Zlína vyčítali její příliš výrazné obočí. To ale právě kralující Českou Miss nijak nevyvádí z míry. Široké obočí je totiž aktuálně velkým trendem, který zavedla anglická topmodelka Cara Delevingne.

Její chlouba byla logicky přetřásána během lekce líčení, kterou České Miss podstoupily ve škole make-upu. „Je pravda, že sotva jsem sem přišla, paní lektorka mi říkala, že mám velmi výrazné obočí. Dokonce jsme ho tady i zastřihávali,” říká Habáňová.

Během její účasti na Miss Universe Míše její přirozené obočí záviděly některé soupeřky. „Ano, je opravdu moje a v šoku z toho byly nejen holky, ale také maskérky, které mě líčily. Jsem ráda, že ho obdivovaly. Je to takový můj signifikantní znak,” směje se Míša.

Mám sestry a jsou obě blondýny s tak výrazným obočím, jako mám já. Jsme taková brežněvovská rodina,” s humorem sebe a své sestry Míša Habáňová přirovnala ke komunistickému ruskému politikovi Leonidovi Iljiči Brežněvovi, který byl svým huňatým obočím pověstný. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků