Zpěvák má před sebou velkou výzvu.

Zpěvák má před sebou velkou výzvu. Michaela Feuereislová

Cukrouš z Tváře hodlá zaujmout něčím jiným, než je zpěv. Sám si není jistý, jestli obstojí

Součástí tanečního projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí, které se podobá televizní show StarDance s tím rozdílem, že se odehrává na divadelních prknech, bude také Milan Peroutka (32).

„Moc se na ten projekt těším. Je to pro mě výzva,” říká reprezentant Divadla Kalich a jedním dechem dodává: „Budeme tancovat latinu a standard a bude nás hodnotit porota. Už ten samotný fakt, že mě budou hodnotit jiní lidé, ve mně vyvolává trošku stres, ale nechci tomu podlehnout. S partnerkou si to snad užijeme.”

Se zpěvákem, který na sebe upozornil v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, jsme si povídali na tiskové konferenci, během které byl projekt představen. Na akci se Milan poprvé setkal se svou partnerkou Terezou Řípovou a prvně se také odvážil na taneční parket. „Jsem zvědavý na první lekci tance,” lehce se červenal zpěvák.

Milan nějaké základy tance má. „Chodil jsem na street dance, na základní škole jsme tancovali latinu a dokonce jsem chodil na gymplu do tanečních,” říká Peroutka, který si v soutěži vylosoval tango a jive. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků