Pečujte o své klouby jednoduše a efektivně! Jako světový rekordman Honza Železný

Cítíte se někdy celí rozlámaní a ztuhlí? Musíte ráno své tělo rozhýbat, aby fungovalo? Máte pocit, že jste byli před pár lety hbitější? Pokud jsou vaše odpovědi na uvedené otázky ano, je na čase účinně podpořit své klouby a svaly. Ty vám budou vděčné a udrží váš pohybový aparát „v chodu“.
Funkční klouby nikomu nevydrží věčně

Funkční klouby nikomu nevydrží věčně

Zhruba ve věku mezi čtyřiceti až padesáti lety zpravidla dochází ke zpomalení činnosti buněk chrupavčité tkáně, schopnost regenerace a množství tekutiny v chrupavce se snižuje. Proto je důležité se o pohybový aparát začít starat včas. Opotřebení kloubů je přirozený proces, ale jeho průběh a důsledky lze mírnit. „Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro,“ říká světový rekordman v hodu oštěpem.

Koupit
nyní na VitaePro.cz za 349 Kč včetně DPH
Přirozená podpora pro váš organismus

Přirozená podpora pro váš organismus

Mít pravidelný pohyb a stravovat se pestře jsou kritéria, která je těžké v dnešní zrychlené době udržet. Znáte to, rádi byste udělali něco pro své zdraví a kondici, ale odložíte to, protože nemáte čas, energii nebo zrovna pociťujete nějakou zdravotní indispozici. Pomoci vám mohou doplňky stravy, které obvykle obsahují v koncentrované formě směs různých látek důležitých pro naše tělo. Mezi ty vysoce kvalitní patří VitaePro, které obsahuje látky extrahované z přírodních zdrojů, bylo vyvinuto bez genetické modifikace a neobsahuje žádné emulgátory (éčka). Nevzdávejte se toho, co děláte rádi! Vyzkoušejte VitaePro – přispívá k aktivnímu a spokojenému životu mnoha lidí.

Koupit
nyní na VitaePro.cz za 349 Kč včetně DPH
Jen pohyb nestačí

Jen pohyb nestačí

"VitaePro užívám poslední 3 roky. Vyhovuje mi kombinace látek, které má. Starám se tak o to nejdůležitější, o své klouby, svaly a srdce. Jako rodina jsme hodně aktivní, plaveme, jezdíme na kole anebo se účastníme psích výstav po celé republice. Proto se chci cítit v pohodě a zdraví," říká Radka Králová z Uhlířských Janovic. Jsem profesionální řidič a sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle. Po tom, co jsem změnil jídelníček, začal cvičit a brát VitaePro, jsem úplně jiný člověk. VitaePro bych doporučil svému tátovi, který je také řidič z povolání a v jeho věku je potřeba se o klouby a svaly starat, dodává spokojený zákazník VitaePro Václav Andrle.

Koupit
nyní na VitaePro.cz za 349 Kč včetně DPH
Prokazatelné účinky na mnoho funkcí lidského těla. Sleva 50 %, doprava zdarma

Prokazatelné účinky na mnoho funkcí lidského těla. Sleva 50 %, doprava zdarma

Vyvážené složení doplňku stravy VitaePro podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, ale i činnost srdce a imunitní systém. VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata, která pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů. Je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic. Tato tradice vychází z indické Ajurvédy (tradiční lidové léčitelství bylinami). VitaePro® má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Dále obsahuje vitamíny C, E, Selen, Omega-3 a astaxanthin, zeaxanthin a lutein. Doplněk stravy VitaePro® má jedinečné složení s prokazatelnými účinky obsažených vitamínů a minerálů.

Koupit
nyní na VitaePro.cz za 349 Kč včetně DPH

Časová osa článků