Romana Pavelková na módní show Agata jeans

Romana Pavelková na módní show Agata jeans Michaela Feuereislová

Romana Pavelková: Místo přítele mám teď kamarádky!

Krásná finalistka Miss ČR Romana Pavelková aktuálně nemá žádného životního partnera. „Vztahy, které jsem měla před tím, nevyšly úplně podle mých představ. Navíc není teď v mém okolí nikdo zajímavý, takže chlapy neřeším. Čas trávím se svými kamarádkami, se kterými si vystačím,“ říká mnohoznačně Romana.

Může o svých kamarádkách prozradit víc? „Například DJka Mia. S tou trávím hodně času a myslím, že nám to spolu takhle vyhovuje. Ona nemá taky aktuálně přítele, takže si v tom dost rozumíme,“ říká Pavelková.

DJka Mia rozhodně není žádné nevinné děvče. Má za sebou úspěšnou kariéru modelky a během hraní jí nečiní problém být oblečená jen do bikin nebo jiných modelů, které spíše odhalují, než zakrývají.  „Navíc jsme se s Miou rozhodly, že spolu uděláme i společný program pro diskotéky. Jmenuje se to LA Fuel párty a hodláme s tímhle programem objet celou republiku. Zatím totiž máme na náš program jen samé pozitivní reakce. Lidi jsou nadšený, pořadatelé nás chválí, tak snad to bude v tomhle stylu pokračovat,“ říká Pavelková. 

Super.cz


Časová osa článků