John Stamos se nemůže dočkat miminka.

John Stamos se nemůže dočkat miminka. Profimedia.cz

Seriálový herec (54) ovládl udílení cen: Na červeném koberci líbal těhotenské bříško své snoubenky (31)

22. ledna 2018 11:54

Slavnostní ceremoniál, na němž své ceny udělila Asociace hollywoodských herců (SAG), si pro sebe ukradl John Stamos. Hvězda seriálu Plný dům se očividně nemůže dočkat, až se poprvé stane tatínkem.

V nominacích John sice nefiguroval, přesto k sobě přilákal více fotografů než ocenění herci. Gala večer absolvoval se svou o 23 let mladší snoubenkou Caitlin McHugh, která se už začala zakulacovat. Herec se při pózování neomezil jen na objímání. Před svou partnerkou poklekl a políbil jí bříško, kde roste jejich potomek.

John a Caitlin se seznámili v roce 2016. Loni v říjnu herec v Disneylandu přišel s žádostí o ruku, která byla samozřejmě přijata. V prosinci se už pár pochlubil, že čeká miminko.

Z udílení SAG Awards vyšel jako vítěz film Tři Billboardy kousek za Ebbingem, díky němuž bodovali Frances McDormand a Sam Rockwell. Snímek režiséra Martina McDonagha byl oceněn také za celý herecký ansámbl, čímž potvrdil svou roli favorita příštího oscarového klání. Dle očekávání uspěli také Gary Oldman za Nejtemnější hodinu a Allison Janney za Já, Tonya. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků