Klára Issová se vůbec nestyděla. Video: Film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Kůzlátka ven: Krásná Klára Issová se v Zoufalkách odvážně ukazuje nahoře bez

20. ledna 2018 22:00

Když přijde na nahotu ve filmu, Klára Issová (38) rozhodně nepatří k nejupejpavějším herečkám u nás. A přestože už příští rok v dubnu začne patřit ke čtyřicátnicím, může se divákům odvážně stále pochlubit svým pevným poprsím.

Ve filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci natočeném podle scénáře Haliny Pawlowské (62) si její obdivovatelé přijdou opravdu na své.

Ve video ukázce si zkouší v kabince podprsenky, kamarádka ale rozhrne závěs ve chvíli, kdy na sobě nahoře vůbec nic nemá. A divákům se tak naskýtá pohled na její drobná ňadra, která jistému kolemjdoucímu způsobí nečekaný malér.

Herečka své přednosti už v minulosti párkrát ukázala, i dnes ale může točit klidně v obchodě za plného světla, bez berliček v podobě přítmí a stínoher, jak tomu často v rámci „uměleckého záměru“ bývá u některých jejích kolegyň.

Klára s nahotou ve filmu nemá problém, zdůrazňuje však, že u natáčení v tu chvíli nemohou být zástupy lidí.

„Herci jsou asi více zvyklí se obnažovat, jak fyzicky, tak duševně,“ směje se Issová, jejíž postava v českých Zoufalkách zažívá spoustu pádů a nehod, a to jak fyzických, tak duševních, ve filmu ale rozhodně ani tak není nouze o legraci. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Zrušit