Martin Dejdar o své dvanáctileté dceři Super.cz

Zapřel by ji jen stěží. Dcera Martina Dejdara v novém filmu je otiskem svého otce

26. ledna 2018 16:15

Jablko nepadlo daleko od stromu. Sára Dejdarová, dcera Martina Dejdara (53), zjevně zdědila talent po tatínkovi. Jinak by si ji režisér Jan Novák nevybral do nového rodinného filmu Dukátová skála. V něm si zahrála malá Sára společně s tatínkem.

„Jsou to zvláštní pocity, když jsme spolu byli na place. Určitě se dostavil pocit zodpovědnosti za dítě. Navíc když je to v této profesi, tak se snažíte pomoc profesně a také jako rodič,” komentoval setkání s dcerou před kamerou Dejdar. Ten se zdráhal komentovat, jestli jeho dcera tíhla ke kumštu odmalička. „Vůbec bych nechtěl říkat, jestli se u ní projevovaly nějaké sklony. Je ještě malá a vůbec bych to nechtěl rozebírat. Zatím to není možné poznávat. Režisér Honza Novák si ji jednou vybral na natáčení. On si ji tam vzal s naším svolením.”

Martin Dejdar rozhodně netrvá na tom, aby se jeho mladší dítě vydalo v jeho šlépějích. „Nechám tomu volnost. Ve chvíli, kdy poznám, že nemá talent a měla by dělat něco jiného, tak bych jí to vysvětlil. Vím totiž, jaké to nese úskalí v případě, že v té profesi setrváte,” vysvětluje Martin Dejdar. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků