Více sexu v roce 2018? Jde to!

29. ledna 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Vklouzněte do roku 2018 sexuálně správně! Najděte zde nejlepší typy žen, které hledají na seznamovacích platformách sex.
Tajemství úspěšného online randění

Tajemství úspěšného online randění

„Buďte skvělý ”, „Úspěšně přes noc” je jen několik slibů, se kterými nám slibuje reklama při přechodu na nový rok modré z nebe. Abyste v tomto roce mohli v tomto ohledu něco zlepšit, odhalil portál neformálního randění Affaire1.cz ženám tajemství úspěšného online randění: „Důležité je dát si trochu práce s tím, abyste ženu nadchli. Když si přitom budete malinko vymýšlet, neuděláte vůbec špatně. Lhát by ale člověk neměl, jelikož pravda stejně vyjde najevo”, říká 35letá Jana z Prahy. „Mnohé z nás píší přesně to, co chtějí: románek, pobavení na jednu noc nebo trvalý vztah. To je třeba si dopředu přečíst a příslušně odpovědět. Na jednoslabičné nebo obscénní dotazy sotva může někdo čekat odpověď! ”, uvádí Zuzana z Brna.

Více informací
nyní na Affaire1.cz
Kde hledat ?

Kde hledat ?

Martina z Liberce doplňuje: „Hledám zde cíleně sexuálního partnera pro erotická dobrodružství, neřeším, zda někdy bude chtít rodinu!” Nejdůležitější tip pro pány tvorstva je od samotné tiskové mluvčí prémiového portálu pro neformální randění: „Podívejte se nejprve přesně, kam jdete hledat. U nás tvoří více než 60 procent uživatelů ženy, proto stojí přínosy pro může na Affaire1.cz za povšimnutí. Když si člověk ještě dá trochu práce a pozorně si přečte text na profilu ženy a upřímně na něj odpoví, nemělo by dalšímu štěstí stát nic v cestě. Protože u nás hledají vhodné muže ženy s opravdu různými zájmy a záměry, v podstatě každý by si tedy měl najít to své.”

Koupit
nyní na Affaire1.cz

Časová osa článků