Při hromadném objetí dívky Meghan samou láskou málem umačkaly.

Při hromadném objetí dívky Meghan samou láskou málem umačkaly. Profimedia.cz

Fanynky ji láskou málem umačkaly: Oficiálně sice princeznou nebude, v očích holčiček už jí krásná Meghan dávno je

19. ledna 2018 13:09

Je zřejmé, že od doby, kdy v Británii všichni sdíleli tragický příběh zbožňované a v historii britské monarchie asi nejoblíbenější postavy královského dvora, princezny Diany, má tento národ slabost i pro její nástupkyně. Britové obě ženy, které ´uloupily´ srdce Dianiných synů, následníka trůnu Williama a jeho mladšího bratra, prince Harryho, prostě milují.

Vyčíst se to dá z reakcí davů na ulici, ale nejvíce snad z rozzářených očí dětí, s nimiž se tyto dámy setkaly tváří v tvář. Krásným příkladem toho, že i americkou herečku a snoubenku prince Harryho (34) Meghan Markle (37) přijali Britové za svou a zbožňují ji se stejnou intenzitou jako její budoucí švagrovou a ženu prince Williama (35), Kate (36), byla návštěva Meghan s Harrym v komunitním centru Star Hub ve Walesu.

V místní tělocvičně se byl Harry s Meghan mrknout na vystoupení žákyň zdejší taneční třídy. Nadšené reakce snoubenců nenechaly malé tanečnice bez odměny a během následného povídání padly na obou stranách veškeré, byť jen protokolární zábrany. Když dojatý princ vyzval dívky, aby jeho ´princeznu´ klidně objaly, rozeběhly se všechny tak rychle k ní, že měla co dělat, aby první nápor nadšených fanynek vůbec ustála a neupadla. Na tváři přitom měla Meghan, které princ ochotně s hromadným objímáním asistoval, po celou dobu odzbrojující a srdečný úsměv. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků