Dokonalá postava bez jojo efektu za jeden měsíc?

Máte pocit, že byste potřebovali shodit pár kilo nebo detoxikovat organismus, protože jste přes Vánoce a Silvestr přibrali, nebo jen chcete začít zdravě žít? Připravili jsme pro vás speciální dietní programy a detoxikační balíčky ušité na míru vašemu času.
Dokonalá postava do pár týdnů? To je proteinová dieta od Fit-day

Dokonalá postava do pár týdnů? To je proteinová dieta od Fit-day

Proteinová dieta se stává každým rokem víc a víc populární a drží ji i mnohé celebrity po celém světě. Jde o drobnou změnu jídelníčku, která je velmi efektivní a má rychlé výsledky. Dieta funguje na bázi změny metabolismu. Vaše tělo se po 2-3 dnech rozhodne díky vysokému přijmu bílkovin a omezení přijmu sacharidů a tuků jako zdroj energie využívat vlastní tukové zásoby, a tak dochází k přirozenému spalování tuků.

Více informací
nyní na www.chytrasnidane.cz
Balíček slim na 20 dní

Balíček slim na 20 dní

Při dodržení pár základních pravidel, které jsou více popsány na našich stránkách, se tolik neomezujete a výsledek je znatelný už po prvním týdnu. Ve Fit-day jsme tuto dietu poskládali čistě z rostlinných bílkovin bez přidaných cukrů a tuků. Máme pro vás dva balíčky na hubnutí a jeden pro detoxikaci těla. Je poskládán z bestsellerů 2017 na rychlou dietu za 1399,-kč.

Koupit
nyní na www.chytrasnidane.cz
Balíček detox na 20 dní se shakerem zdarma

Balíček detox na 20 dní se shakerem zdarma

Co je to detoxikace? Je to očistný a ozdravný proces, během kterého se náš organismus zbavuje jednotlivých zplodin neboli toxinů. Odkud se berou toxiny? Strava bohatá na cukry a tuky, průmyslově zpracované potraviny, stres. V potravinách se mohou nacházet těžké kovy, zemědělské postřiky, které zatěžují náš organismus. Pro tento účel byl za pomocí našich odborníků vyvinuty unikátní produktu Smoothie detox a Smoothie spinach-banana, který za pomocí zeleniny a rostlinných proteinů čistí váš organismus. Pouze nyní za skvělou cenu 1199,- Kč spolu se shakerem zdarma.

Koupit
nyní na www.chytrasnidane.cz

Časová osa článků