Světový rekordman prozradil, jak se bránit negativním příznakům klesajícího testosteronu

Nebudeme chodit okolo horké kaše. Období mezi 30. a 40. rokem života je pro většinu mužů časem, kdy v jejich těle ubývá primárního mužského pohlavního hormonu. A v běžném životě se tahle změna projevuje poklesem energie, úbytkem svalové hmoty, a naopak větším sklonem k tloustnutí. Řešení? Existuje. A může mít podobu kvalitního doplňku stravy.
Vědecké studie potvrzují účinek pískavice řeckého sena

Vědecké studie potvrzují účinek pískavice řeckého sena

Potravinové doplňky už dávno nejsou jen výsadou těch, kteří tráví dlouhé hodiny v posilovně. Do svého života je zařazují i muži, kteří chtějí aktivně bojovat proti negativním důsledkům snižování hladiny mužských hormonů. Fungují? Ty kvalitní, mezi které Testomax bezesporu patří, ano. Což dokládají četné výzkumy. Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty.

Koupit
nyní na Testomax.cz za 298 Kč včetně DPH
Světový rekordman v hodu oštěpem Jan Železný chlapům TestoMax doporučuje

Světový rekordman v hodu oštěpem Jan Železný chlapům TestoMax doporučuje

“Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám a chápu, co je v jednotlivých věkových obdobích důležité. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se.“ Říká světový rekordman hodu oštěpem Jan Železný. „Testomax beru pravidelně a doporučuji ho!“ Dodává Honza Železný.

Koupit
nyní na Testomax.cz za 298 Kč včetně DPH
Jak se bránit

Jak se bránit

Co dělat, abyste během „mužského přechodu“ zastavili zhoršující se fyzičku? Nic složitého. Pokles hladiny mužských hormonů zmírní zdravý životní styl a pohyb. Příjem látek, které obsahuje semeno pískavice řeckého sena, pak může být dobrou volbou pro všechny muže po třicítce. Testomax semeno řeckého sena obsahuje (konkrétně 600 mg v 1 tabletě), a podporuje tak růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu v metabolismu tuků. Kromě toho obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu. Zinek pak přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny androgenu v krvi.

Koupit
nyní na Testomax.cz za 298 Kč včetně DPH

Časová osa článků