Tohle je porota nové řady SuperStar.

Tohle je porota nové řady SuperStar. Foto: archiv TV Nova

SuperStar odhalila porotu: Za pultem budou kromě ostříleného Habery tři nečekaní nováčci

Televize Nova dala show Tvoje tvář má známý hlas po čtyřech sezónách pauzu a vrátí do vysílání SuperStar. Nový hudební objev budou vedle Pavola Habery (60) vybírat Ben Cristovao (35), Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

I když z názvu pořadu vypadlo „Česko Slovenská“, porota bude spravedlivě rozdělená. Domácí scénu zastoupí Ben a Matěj, sousední stát Pavol s Katarínou. „SuperStar je matkou všech talentových soutěží a já jsem rád, že jsem od samého začátku její součástí. Tato soutěž má totiž smysl a velmi mě baví,“ prozradil Pavol Habera, který do poroty SuperStar usedá poosmé.

Ben Cristovao byl v roce 2009 finalistou Česko Slovenské SuperStar, v níž skončil na sedmém místě. „Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život,“ tvrdí miláček dospívajících dívek.

Katarína Knechtová bude v porotě jediným ženským elementem. Soutěžící se od ní drsné kritiky nedočkají. „Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu,“ řekla o soutěži, která se v programu Novy objeví už za pár týdnů. 

Kdo vás v porotě nové řady SuperStar nejvíce zaujal?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků