Vica Kerekes a Stanislav Majer v seriálu 1890

Vica Kerekes a Stanislav Majer v seriálu 1890 Foto: archiv FTV Prima

Další pěkný chlap: Ohnivá slovenská zrzka skončí po expříteli Vondráčkové v náruči tohoto charizmatického fešáka

Naposledy se herečka Vica Kerekes (41) objevila po boku Michala Dlouhého v seriálu Kapitán Exner. Nyní se půvabná zrzka předvede v novém krimiseriálu 1890.

Vica má na svém kontě množství filmů, v nichž předvádí své bujné vnady. Tentokrát sice sexy křivky neodhalí, ale o scénky s jejím seriálovým mužem v posteli a něžné polibky nouze nebude.

Vica v seriálu hraje manželku charizmatického Stanislava Majera (44). Je to žena od rány, která se jen tak něčeho se nezalekne, a matka tří dětí, z nichž nejstarší syn zůstal po překonání obrny postižený. Její muž to těžko prožívá, takže péče o postiženého chlapce zůstává především na jejích bedrech.

„Moje postava, když cítí potřebu emocionální a chce fyzicky zaútočit, tak to udělá. Ale jinak je to velmi chytrá žena. Se Stanislavem Majerem, který ztvárňuje mého seriálového manžela, jsme spolu natáčeli už v Česku. Žertem říká, že si mě teď vyprosil,“ směje se Vica.

V seriálu se diváci mohou těšit také na dvoumetrového fešáka Jána Koleníka, který je českým divákům znám například ze seriálu První republika.  

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků