Dědička hotelového impéria Paris Hilton (36)

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (36) Profimedia.cz

V sexy příspěvku s plyšovými králíčky a čivavou se dědička hotelového impéria představila fanouškům erotikou nabitého kalendáře

Těžko říci, jak dnes stručně představit Paris Hilton (42) někomu, kdo o ní třeba ještě neslyšel. Jestli je to více profesionální celebrita, glamour modelka, DJ, podnikatelka... nebo prostě jen dědička slavného hotelového impéria, která miluje pozornost médií.

Ať už je to jakkoliv, čerstvě zasnoubenou Paris (o ruku ji před nedávnem požádal o čtyři roky mladší herec a model Chris Zylka), oslovil loni magazín Love s projektem svého sexy adventního kalendáře, který tak každoročně činí u nejhezčích žen planety.

Pro Paris, stejně jako pro další oslovené slavné krásky, jde o prestižní záležitost, takže nabídku ráda přijala. A před pár dny magazín otevřel okénko kalendáře, které vnadná blondýnka vyplnila. Jak její sexy příspěvek, s nímž se zařadila mezi tak úspěšné profesionálky, jako jsou Kendall Jenner (27), Hailey Baldwin, Bella Hadid (26) či Elsa Hosk, vypadá, si prohlédněte v naší galerii. 

Super.cz


Časová osa článků