Kendall Jenner

Kendall Jenner Profimedia.cz

Co ta tam dělá? Účast této krásné modelky na Zlatých glóbech vyvolala kritiku

Dostat pozvánku na Zlaté glóby se nepoštěstí jen tak každé celebritě, privilegia se dostane jen těm největším hvězdám. Letos mezi nimi byla i Kendall Jenner (26), která se na červený koberec před losangeleským hotelem The Beverly Hilton dostavila v černé róbě a skvělé náladě. Tu ji následně nejspíš pokazily komentáře na sociálních sítích.

Někteří lidé nechápali, co mezi hereckými hvězdami dělá, a své názory ventilovali na internetu. Mnoho z nich se vztahovalo k reklamě na Pepsi, v níž Kendall hrála a za kterou se dostala pod ostrou palbu kritiky. Podle mnohých (reklama) zlehčovala otázku rasismu a sociálních protestů a společnost ji pár hodin po zveřejnění s omluvou stáhla.

Jeden komentář za všechny: „Proč je tam Kendall Jenner? Pro její skvělou práci pro reklamu na Pepsi?“

Další divák napsal: „Není to herečka, producentka, režisérka ani aktivistka“ a k tomu přidal hashtag ‚dost už bylo Kardashianek‘.

Ale objevily se také komentáře, které modelku posílaly domů: „Zlaté glóby jsou akcí jen pro talentované, jdi domů, Kendall“, píše se v jednom z nich.

V modelingovém byznysu ale ‚dost Kardashianek‘, nebo přesněji ‚Jennerek‘ a v tomto konkrétním případě jen té starší - Kendall - evidentně není. Podle naposledy zveřejněného žebříčku magazínu Forbes je Jenner nejlépe placenou modelkou současnosti. Z trůnu sesadila dokonce i dosavadní dlouholetou královnu Gisele Bündchen. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků