Diane Kruger s režisérem Fatihem Akinem

Diane Kruger s režisérem Fatihem Akinem Profimedia.cz

Hollywoodská star Diane Kruger konečně vyvedla partnera, před fotografy na Zlatých glóbech ale líbala jiného

Chodí spolu už pěkných pár měsíců, herečka Diane Kruger (46) si ale dala na čas s vyvedením partnera na oficiální společenskou akci. Nedělní Zlaté glóby k tomu byly skvělou příležitostí, vždyť i Diane se radovala z ceny. Na červeném koberci se ale herečka a její kolega z branže Norman Reedus (49) vyfotili separé. Až na následném večírku se spolu nechali zvěčnit.

Ocenění, s nímž Kruger pózovala, sice nebylo přímo pro ni jako pro herečku, ale radost z něj měla obrovskou. Šlo o cenu za Nejlepší cizojazyčný film pro snímek Odnikud, v němž Diane ztvárnila hlavní roli. A zatímco s partnerem se jako pár od fotografů drželi dál, režiséra Odnikud Fatiha Akina zlíbala radostí.

Kruger v ceněném filmu, který bodoval i na festivalu v Cannes (tentokrát je řeč o ceně pro nejlepší herečku), ztvárnila matku, jež při bombovém útoku přijde o manžela a malého syna. A ztvárnila ji skvěle.

Stejně jako další slavné ženy dorazila i Kruger v černých šatech, aby vyjádřila solidaritu s oběťmi sexuálního obtěžování. Na akci se vypravila nabitá energií po dovolené v Kostarice. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků