Ze slavné herečky se mistrovským zásahem maskérů stal v roce 2011 mladý muž.

Ze slavné herečky se mistrovským zásahem maskérů stal v roce 2011 mladý muž. Profimedia.cz

Docela sympaťák, že? Poznáte slavnou herečku, která se skrývá pod maskou mladého muže?

Pane jo! Tohle je vydařená ‚změna pohlaví‘. Ze slavné herečky se mistrovským zásahem maskérů stal v roce 2011 mladý muž s blond vlasy a úzkým knírkem přecházejícím v krátce zastřižené strniště.

Dokážete za tváří onoho sympaťáka rozeznat její jméno? Nebudeme vás dál napínat. Jde o hollywoodskou hvězdu, kterou si jistě vybavíte z filmu Chyť mě, když to dokážeš, komiksového trháku Daredevil nebo třeba z rodinné komedie Neobyčejný život Timothyho Greena.

S touhle nápovědou a využitím dnešních informačních technologií by pro vás mělo být otázkou několika vteřin vypátrat správnou odpověď. Ano, jistě jste uhodli, že se jedná o herečku Jennifer Garner (45), která v roce 2011 podstoupila zkušebně tuto změnu v rámci přípravy pro roli. A nyní na ni zavzpomínala. Název filmu, z jehož natáčení ale nakonec sešlo, však neprozradila.

Jennifer je bývalou manželkou dalšího slavného herce. S Benem Affleckem (50) přivedla na svět hned tři děti. V únoru 2012 se jim narodil nejmladší Sam, před ním na svět přišla Seraphina, která nyní v lednu oslaví deváté narozeniny a prvorozenou byla dnes dvanáctiletá Violet. Rozvedli se v roce 2015. 

Super.cz


Časová osa článků