Kdepak! Uma Thurman rozhodně není z cukru.

Kdepak! Uma Thurman rozhodně není z cukru. Foto: Super.cz/Profimedia

Je slavná po celém světě, rozmazlená ale není. Hvězda Pulp Fiction si vyšla ven bez make-upu a byla k nepoznání

Někomu se možná Uma Thurman (52) bez make-upu na ulici nelíbí: Taková hvězda, co tam má nenalíčená pohledávat...?! Jenže ona je filmová herečka a nikoliv robot, nebo fotka z filmového plakátu. A víte, co je na tom nejlepší? Že jí normálně můžete potkat na Nový rok bez ochranky na ulici, jako se to některým obyvatelům města letos poštěstilo. Uma je totiž momentálně v angažmá na Broadwayi.

Je naopak fajn, že bývalá modelka a dnes už mnoho let slavná filmová star, vyběhne jen tak na ulici, mezi dav chodců, v kožených kalhotách a vysokých kanadách. Není snad super mít takové sebevědomí jako ona? Vždyť, která žena, navíc trojnásobná matka, se tři roky před padesátkou nebojí kvůli momentální absenci make-upu mezi lidi? A je naprosto neuvěřitelné, že pokud tak výrazná tvář chce někam jít v lijáku, čapne šátek, hodí si ho přes hlavu... a jde se!

Hvězda takových kasovních trháků jako Pulp Fiction nebo Kill Bill, zůstala, zdá se, vším tím hollywoodským pozlátkem neumazána a nestala se z ní ona „nadpřirozená bytost,“ kterou se některé herečky, toužící po úspěchu, tolik chtějí stát. Takových vyzrálých osobností mezi hollywoodskou elitou opravdu mnoho není. 

Super.cz


Časová osa článků