Paris Hilton se zasnoubila s hercem Chrisem Zylkou.

Paris Hilton se zasnoubila s hercem Chrisem Zylkou. Profimedia.cz

Dědička hotelového impéria Paris Hilton se zasnoubila. Partner jí navlékl obrovský prsten za 42 miliónů

Dva roky trvalo, než herec Chris Zylka (32) nabyl přesvědčení, že je načase svou přítelkyni požádat o ruku. Nebo možná tak dlouho šetřil na zásnubní prsten. Ten, který navlékl na luxus zvyklé dědičce hotelového impéria Paris Hilton (41), ho přišel na dva milióny dolarů, informuje Daily Mail.

K zasnoubení došlo v úterý v Aspenu v Coloradu, kam se po Vánocích sjely všechny zimní radosti vyhledávající celebrity. Svátky zde strávila rodina Cindy Crawford, pravidelnými návštěvníky střediska jsou Goldie Hawn, Russell Crowe nebo Melanie Griffith.

Ale zpět k čerstvým snoubencům.

Zásnubní prsten nechal Zylka vyrobit u klenotníka Michaela Greeneho krátce před odjezdem na hory. Ten použil 20karátový diamant, vsazený do platiny a doplněný menšími diamanty. Jeho tým prsten na zakázku vyrobil během dvou dnů.

„Jsem tak nadšená, že jsem se zasnoubila s láskou svého života, se svým nejlepším přítelem. Nikdy jsem se necítila tak šťastně, bezpečně a milovaně. Je po všech stránkách perfektní a ukázal mi, že pohádky mohou existovat!“ napsala šťastná Paris na Instagramu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků