Marian Vojtko si mejdan umí užít... Super.cz

Hruškovice tekla proudem: Marian Vojtko přestal brát antibiotika, aby mohl řádit na mejdanu

Ten to tedy vede! Zpěvák Marian Vojtko (49) moc vážně léčení nebere. Sám si upravil užívání antibiotik, aby si užil předvánoční mejdan a mohl si dát svoje oblíbené hruškovice. "Dali mi antibiotika, která končila až v neděli, takže jsem dva dny bral dvojnásobnou dávku," prozradil nám.

"Snad to teď můj doktor neuslyší. Už před dvěma měsíci jsem měl jít na pravidelnou kontrolu a odběry krve, ale práce mi to nedovolila. Dozpíval jsem 21. prosince, teď mám volno, to se dám dohromady. A mám ostropestřec mariánský na regeneraci jater," prozradil na předvánoční párty, než do sebe začal lít hruškovice.

"Začínám až 4. ledna v Ostravě koncertem v kostele s orchestrem, tak se musím připravit. Doufám, že zase neonemocním, nás tenory něco ofoukne, a už v tom lítáme. V Plesu upírů pak začínáme druhý lednový týden, s producentem Františkem Janečkem (78) jsme si popřáli krásné Vánoce a domluvili jsme se, že až se zase sejdeme, každý si doneseme svoji oblíbenou lahev alkoholu a připijeme si na další krásnou a úspěšnou sezónu Plesu upírů i Fantoma opery," zve Marian i po Novém roce na představení v GoJa Music Hall. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků