Monika je svým obrazem nadšená.

Monika je svým obrazem nadšená. Foto: hermina.cz

Takhle krásná už Absolonová nikdy nebude. Z Kleopatry se stane obhroublá hostinská.

17. října 2011 16:41

Monika Absolonová může na období, kdy zářila jako nádherná egyptská královna Kleopatra ve stejnojmenném muzikálu, jen vzpomínat. Místo mladé krásky je totiž její nejnovější roli obhroublá hostinská, kterou hrávala její o dvacet let starší a téměř stejný počet kil těžší kolegyně Hanka Křížková.

Monika se totiž v muzikálu Bídníci ucházela o roli dívky Eponiny, jejíž hit Samotářka, zná téměř každý. Londýnští producenti ale rozhodli, že už je na to stará, ale vzhledem k hlasovým dispozicím by se přesto měla v chystané české verzi muzikálu objevit. Ovšem jako paní Thénardierová.

"Aspoň budu mít pestřejší rejstřík a svoje fanoušky neznudím," řekla Super.cz Absolonová. Na Kleopatru, která ji vyzvedla na vrchol muzikálového nebe, ale bude pořád ráda vzpomínat. Teď má dokonce i svůj obraz v její podobě.

"Překvapilo mne, když mi zavolali z galerie Nemesis, že pro mne malíř Milan Fibiger namaloval obraz. Byla jsem nadšená," svěřila Monika. Do konce října bude ještě Kleopatra k vidění v galerii, pak si ji zpěvačka odveze domů. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků